KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM


Jeśli masz wątpliwości dotyczące rozwoju Twojego dziecka:

 • Niepokoi Cię słabo rozwijająca się mowa 
 • Pani w przedszkolu zwróciła uwagę na wycofanie i reakcje lękowe
 • Twoja starsza córka dziwnie się zachowuje, odsunęła się od Ciebie, nie chce rozmawiać
 • Czujesz się zagubiony w gąszczu informacji, przeczytałeś całe internety, połowę poradników rodzicielskich i najnowsze doniesienia amerykańskich naukowców
 • Jesteś zaniepokojony opiniami z przedszkola i szkoły, zmęczony podszeptami teściowej i sąsiadki
 • Ta jedna myśl, to dziwne uczucie niepokoju, że coś może jednak jest nie tak, spędza Ci sen z powiek

Zatrzymaj się, odetchnij głęboko i wsłuchaj się w swoją intuicję

Konsultacja psychologiczna to okazja do otrzymania profesjonalnego wsparcia w zakresie rozwoju Twojego dziecka. Wspólnie przyjrzymy się Twoim niepokojom. Zastanowimy się czy zachowanie jest rozwojowe, czego jest objawem, jakie potrzeby dziecka się pod nim kryją.
Pomogę Ci dotrzeć do przyczyny i wspólnie poszukać rozwiązania sytuacji w której się znaleźliście. Twoja rola rodzica jest w tym procesie kluczowa, ponieważ to Ty jesteś centrum Wszechświata swojego dziecka, niezależnie od rodzaju trudności z jaką się zgłaszasz.

Mogą Cię niepokoić: Trudności szkolne, niechęć do nauki, trudności z pisaniem, czytaniem, wyzwania w wyrażaniu, nazywaniu emocji; samoregulacja, nadmierna ruchliwość, wycofanie, apatia, trudności z regulacją procesów fizjologicznych; jedzenie, zasypianie, zaparcia nawykowe. Spektrum autyzmu; diagnoza społeczno komunikacyjna, wspieranie samoregulacji dziecka, wyrażanie emocji, szukanie sposobów rozwijających komunikację i pogłębiające relację – podejście rozwojowo-relacyjne.

 

Masz do wyboru 3 rodzaje konsultacji:

 

Konsultacje stacjonarna w Łodzi

Na pierwszą konsultację, zapraszam tylko rodzica/rodziców. To czas na omówienie problemu z którym przychodzisz. Pod koniec spotkania ustalimy czy potrzebujesz kolejnej konsultacji lub czy na kolejne spotkanie poproszę o przyjście z dzieckiem. 

 

 

 

 

 

 

Konsultacja on-line

Najczęściej wybierana opcja, dla rodzin spoza Łodzi. Spotykamy się na dogodnej platformie bądź komunikatorze internetowym. Jeśli mieszkasz daleko, nie masz czasu w zabieganej codzienności, potrzebujesz szybkiego dostępu do profesjonalnego wsparcia- ta opcja jest dla Ciebie. Na konsultacji on-line dostaniesz takie samo wsparcie jak w trakcie spotkania na żywo.

 

                                                                                                                                                                                        


Konsultacja domowa

Ten rodzaj konsultacji, sprawdza się szczególnie w przypadku małych dzieci oraz tych dzieci które mają duże wyzwania w nowych sytuacjach np. dzieci w spektrum autyzmu. W bezpiecznej i znajomej przestrzeni, pokażę Ci jak wspierać Twoje dziecko, rozwijać jego kompetencje społeczne, usprawnić Waszą komunikację. Pokażę Ci jakie sygnały wysyła Twoje dziecko i jak one wpływają na jego zachowanie i Waszą relację. Nauczę Cię technik i narzędzi opartych o zabawę, procesy samoregulacji- Twojej i Twojego dziecka. 

 

 

Cennik

SPRAWDŹ NASZE PLANY CENOWE
  130
  Konsultacja
  stacjonarna w Łodzi czas trwania 55 minut
  250
  Konsultacja u Ciebie

  w domu na terenie Łodzi) czas trwania 1,5 h

  130
  Konsultacja

  on-line czas trwania 55 minut

   

  Jeśli chcesz się zapisać, napisz wiadomość na: info@malewielkiesprawy.pl w tytule wiadomości

  wpisz KONSULTACJA

  (stacjonarna, on-line, domowa)- w zależności od Twojego wyboru.

  Wólczańska 114, Łódź